Poznań

Betonex – Betoniarnia Poznań

Jesteśmy jedną z najlepszych betoniarni w Poznaniu. Dzięki temu ze produkujemy beton samodzielnie jesteśmy wstanie dopilnować aby był on na najwyższym poziomie. Nasza żwirownia nieprzerwanie dostarcza nam surowców najwyższej jakości dodatkowo wpływ na jakość naszego betonu ma zastosowanie najnowocześniejszych technologi.

W naszej ofercie znajduję się między innymi

Produkcja betonu
Dostarczenia betonu na różnego typu budowy
Sprzedaż kruszywa
Produkcja bloczków betonowych
Beton architektoniczny
Beton dekoracyjny
Żwirownia
Transport betonu

Betoniarnia Poznań

Firma Eurosys z Poznania działa na rynku bram garażowych już od wielu lat oferując Państwu najwyższej jakości usługi związane z brami garażowymi i nie tylko. Firma Eurosys zajmuje się także systemami przeładunkowymi, kontrolą dostępu, systemami parkingowymi itd. Jeśli potrzebujesz solidnego partnera który oferuje naprawdę dobre bramy garażowe to wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z dokładnymi informacjami odnośnie naszej firmy i oferty.

bramy garażowe poznań

Cynkowanie ogniowe Gajecki to zakład z wieloletnią tradycją. Działamy nieprzerwanie od roku 1986 oraz ciągle się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny sprzęt który pozwala wykonywać powłoki cynkowe bardzo dokładnie co jest niezwykle ważne w tej dziedzinie. Dzięki temu że posiadamy zarówno duże jak i małe wanny do cynkowania jesteśmy wstanie ocynkować  elementy drobne jak i te bardzo duże.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej cynkowni ogniowej? Koniecznie sprawdź nasza ofertę cynkowania ogniowego. Na stornie poznasz poznasz dokładne specyfikację naszej oferty.

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

EuroSystem – bramy garażowe Poznań

Firma EuroSystem oferuje naprawdę wysokiej jakości bramy garażowe. Możemy u nich kupić bramy segmentowe, szybkobieżne, rolowane i wiele innych a nawet bramy przemysłowe. Jeśli potrzebujecie naprawdę dobrej bramy i do tego na odpowiednim poziomie serwis oraz ewentualną naprawę to polecam tą firmę.

Oferowane systemy bramowe pochodzą od znanych producentów w tym EFAFLEX, Hormann, KRISPOL a nawet Novoferm. W ofercie znajdziemy także systemy przeładunkowe, bramy i drzwi przeciwpożarowe, bramy szybkobieżne, kontrola dostępu, technika monitorowania obiektów. Firma zajmuje się dostarczaniem bram garażowych na terenie całej Polski oraz montażem, istnieje także możliwość zlecenia im serwis oraz naprawę.

Bramy garażowe Poznań

Firma GEO-MAT Poznań to w pełni profesjonalna firma zajmująca się usługami geodezyjnymi. Jesteśmy wykształconymi a co ważniejsze doświadczonymi osobami dzięki czemu możecie nam zaufać i polecić nawet te skomplikowane i trudne zadania z geodezji.

Wykonujemy miedzy innymi:

Mapy do celów projektowych
Inwentaryzacje powykonawcze
Geodezyjna obsługa budowy
Inwentaryzacja lokali
Podział nieruchomości
Połączenia działek

Jeśli nadal masz jakieś pytania to koniecznie wejdź na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się więcej o naszych usługach geodezyjnych jak i także tam znajdziesz dane kontaktowe. Nie czekaj dłużej tylko zaufaj profesjonalistom z branży geodezyjne.

geodeta Poznań
, ,
Naprawa pralek Poznań

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz serwisowaniem pralek na terenie Poznania i okolic. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy wstanie naprawić pralki nawet mocno uszkodzone, które inni fachowcy nie byli wstanie zrobić. Ponadto oferujemy naprawę zmywarki oraz ich serwis. Pamiętaj że dobrze serwisowany sprzęt AGD działa dłużej a przez co oszczędzamy pieniądze, nerwy oraz czas w razie awarii. Zapraszam na naszą stronę aby poznać szczegóły oferty oraz do kontaku.

naprawa pralek Poznań