polecane serwisy

Budnews

Budnews – Rozbudowany serwis informacyjny z dziedziny budownictwa. Znajdziecie tam sporo nowości i świerzych informacji z branży. Dobre artykuły i przejrzysty układ strony. Warto tutaj często zaglądać.

Budnews
Budownictwo WNP

Budownictwo WNP – Bardzo rozbudowany portal z dużą ilość ciekawych artykułów. Rzetelna wiedza, dużo porad i szeroko pojętej wiedzy. Polecam wszystkim którzy interesują się budownictwem.

Budownictwo WNP
Kalkulatory budowlane

Niesamowita strona na której możemy obliczyć koszt budowy domu. Obliczenie ręczne kosztu budowy domu jest zazwyczaj bardzo trudne oraz zajmuje niesłychanie dużo czasu. W takiej sytuacji kiedy chcemy obliczyć przybliżony koszt budowy domu warto poszukać jakiegoś dobrego kalkulator budowlanego. Jest bardzo dokładny i myślę że dla wielu osób będzie to narzędzie bardzo pomocne a przynajmniej interesujące. Dlatego zapraszam was na tą stronę aby sprawdzić możliwości tego kalkulatora.

Ale kalkulator budowy domu to tylko jedna z udostępnianych funkcji na tej stornie. Jest tam także kalkulator kosztu remontu poszczególnych pomieszczeń np. łazienki, salonu itd.

Kalkulatory budowlane
Muratordom

Jest to stron poświęcona budowaniu. Bardzo rozbudowany serwis wydający także gazetę w wersji papierowej i elektronicznej którą można zakupić na ich stronie. Znajdziesz tam naprawdę bardzo dużo cennych informacji które z pewnością nie raz się tobie przydadzą. Muratordom działa już od wielu lat a ich poziom nie spada więc bez zawahania mogę wam tą stronę polecić.

Muratordom
Oferia

Oferia – Jest to serwis ogłoszeniowy w którym możemy znaleźć wykonawcę alby samemu szukać zleceń. Serwis jest darmowy, chodź istnieją opcje premium. Serwis jest bardzo duży, codziennie są nowe ogłoszenia.

Oferia

Dzięki tej stronie jesteśmy wstanie dość dokładnie obliczyć koszty budowy, remontu domów oraz mieszkań. Portal jest bardzo rozbudowany i da się w nim dokładnie opisać dom kurty chcemy wybudować i wszystko jest liczone przez system więc nie musimy czekać aż ktoś to obliczy i za to płacić. Wiec ogólnie bardzo polecam wam zajrzeć na tą stronę i zapoznać się z jej możliwościami. Myślę że każdemu kto planuję budowę domu przyda się ta strona.

Kalkulatory budowlane