cynkownia

Cynkowanie ogniowe Gajecki to zakład z wieloletnią tradycją. Działamy nieprzerwanie od roku 1986 oraz ciągle się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny sprzęt który pozwala wykonywać powłoki cynkowe bardzo dokładnie co jest niezwykle ważne w tej dziedzinie. Dzięki temu że posiadamy zarówno duże jak i małe wanny do cynkowania jesteśmy wstanie ocynkować  elementy drobne jak i te bardzo duże.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej cynkowni ogniowej? Koniecznie sprawdź nasza ofertę cynkowania ogniowego. Na stornie poznasz poznasz dokładne specyfikację naszej oferty.

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka
, ,

Cynkowanie ogniowe to jedna z najlepszych metod zapobiegania rdzewienia elementów metalowych. Dzięki cynkowaniu ogniowemu możemy zapomnieć o rdzy. Nie musimy już wydawać dużo pieniędzy na farbę przeciw korozji. Cynkowaniem ogniowym zajmuję się zakład Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka już od wielu lat. W naszej cynkowni posiadamy nowoczesny sprzęt oraz dużą wannę cynkową co pozwala nam realizować nawet te bardzo trudne oraz skomplikowane zlecenia. Ponadto oferujemy Państwu rozładunek detali, wstępne oczyszczanie a na koniec załadunek ocynkowanych elementów na pojazd. Zapraszam do kontaku oraz na stronę aby poznać szczegóły.

cynkowanie ogniowe