Katalog Firm

Betonex – Betoniarnia Poznań

Jesteśmy jedną z najlepszych betoniarni w Poznaniu. Dzięki temu ze produkujemy beton samodzielnie jesteśmy wstanie dopilnować aby był on na najwyższym poziomie. Nasza żwirownia nieprzerwanie dostarcza nam surowców najwyższej jakości dodatkowo wpływ na jakość naszego betonu ma zastosowanie najnowocześniejszych technologi.

W naszej ofercie znajduję się między innymi

Produkcja betonu
Dostarczenia betonu na różnego typu budowy
Sprzedaż kruszywa
Produkcja bloczków betonowych
Beton architektoniczny
Beton dekoracyjny
Żwirownia
Transport betonu

Betoniarnia Poznań
budnews

Budnews – Rozbudowany serwis informacyjny z dziedziny budownictwa. Znajdziecie tam sporo nowości i świerzych informacji z branży. Dobre artykuły i przejrzysty układ strony. Warto tutaj często zaglądać.

Budnews
budownictwo-wnp

Budownictwo WNP – Bardzo rozbudowany portal z dużą ilość ciekawych artykułów. Rzetelna wiedza, dużo porad i szeroko pojętej wiedzy. Polecam wszystkim którzy interesują się budownictwem.

Budownictwo WNP
Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka
, ,

Cynkowanie ogniowe to jedna z najlepszych metod zapobiegania rdzewienia elementów metalowych. Dzięki cynkowaniu ogniowemu możemy zapomnieć o rdzy. Nie musimy już wydawać dużo pieniędzy na farbę przeciw korozji. Cynkowaniem ogniowym zajmuję się zakład Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka już od wielu lat. W naszej cynkowni posiadamy nowoczesny sprzęt oraz dużą wannę cynkową co pozwala nam realizować nawet te bardzo trudne oraz skomplikowane zlecenia. Ponadto oferujemy Państwu rozładunek detali, wstępne oczyszczanie a na koniec załadunek ocynkowanych elementów na pojazd. Zapraszam do kontaku oraz na stronę aby poznać szczegóły.

cynkowanie ogniowe
EKOSEDYM
Jałowcowa 33
Głogowo
87-123

Ostatnio coraz to większa liczba osób mieszkających na terenach pozbawionych stałego kanalizy decyduje się na skorzystanie z  ekologiczne oczyszczalnie ścieków. To rozsądny krok, ponieważ przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem korzystniejszym od klasycznego szamba. Działa całkowicie  bez obsługowo, jest bezpieczna dla środowiska i nie generuje wysokich kosztów związanych z eksploatacją. Uważamy, że to system, w który warto zainwestować. Jeżeli podzielacie naszą opinię, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych urządzeń, które skutecznie zastępują sieć kanalizacyjną. Gwarantujemy, że wszystkie znajdujące się w naszej ofercie biologiczne oczyszczalnie przez wiele lat będą działać całkowicie niezawodnie i zagwarantują maksymalną ciszę oraz komfort.

696513443
Kalkulatory budowlane

Niesamowita strona na której możemy obliczyć koszt budowy domu. Obliczenie ręczne kosztu budowy domu jest zazwyczaj bardzo trudne oraz zajmuje niesłychanie dużo czasu. W takiej sytuacji kiedy chcemy obliczyć przybliżony koszt budowy domu warto poszukać jakiegoś dobrego kalkulator budowlanego. Jest bardzo dokładny i myślę że dla wielu osób będzie to narzędzie bardzo pomocne a przynajmniej interesujące. Dlatego zapraszam was na tą stronę aby sprawdzić możliwości tego kalkulatora.

Ale kalkulator budowy domu to tylko jedna z udostępnianych funkcji na tej stornie. Jest tam także kalkulator kosztu remontu poszczególnych pomieszczeń np. łazienki, salonu itd.

Kalkulatory budowlane
Muratordom

Jest to stron poświęcona budowaniu. Bardzo rozbudowany serwis wydający także gazetę w wersji papierowej i elektronicznej którą można zakupić na ich stronie. Znajdziesz tam naprawdę bardzo dużo cennych informacji które z pewnością nie raz się tobie przydadzą. Muratordom działa już od wielu lat a ich poziom nie spada więc bez zawahania mogę wam tą stronę polecić.

Muratordom
Naprawa pralek Poznań

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz serwisowaniem pralek na terenie Poznania i okolic. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy wstanie naprawić pralki nawet mocno uszkodzone, które inni fachowcy nie byli wstanie zrobić. Ponadto oferujemy naprawę zmywarki oraz ich serwis. Pamiętaj że dobrze serwisowany sprzęt AGD działa dłużej a przez co oszczędzamy pieniądze, nerwy oraz czas w razie awarii. Zapraszam na naszą stronę aby poznać szczegóły oferty oraz do kontaku.

naprawa pralek Poznań
Nierdzewne meble dla gastronomii

Firma ASMET Konsorcjum oferująca wyroby ze stali szlachetnej między innymi do gastronomii, hoteli, restauracji i wiele innych.

Wiadomo że każde porządne zaplecze gastronomiczne musi posiadać meble najwyższej jakości. A najlepiej w takich miejscach spisuje się meble ze stali nierdzewnej które możecie nabyć u nas.
Nasze produkty są zgodne z standardami Unii Europejskiej co potwierdza ich wysoką jakość.

oferia

Oferia – Jest to serwis ogłoszeniowy w którym możemy znaleźć wykonawcę alby samemu szukać zleceń. Serwis jest darmowy, chodź istnieją opcje premium. Serwis jest bardzo duży, codziennie są nowe ogłoszenia.

Oferia