Katalog Firm

Betonex – Betoniarnia Poznań

Jesteśmy jedną z najlepszych betoniarni w Poznaniu. Dzięki temu ze produkujemy beton samodzielnie jesteśmy wstanie dopilnować aby był on na najwyższym poziomie. Nasza żwirownia nieprzerwanie dostarcza nam surowców najwyższej jakości dodatkowo wpływ na jakość naszego betonu ma zastosowanie najnowocześniejszych technologi.

W naszej ofercie znajduję się między innymi

Produkcja betonu
Dostarczenia betonu na różnego typu budowy
Sprzedaż kruszywa
Produkcja bloczków betonowych
Beton architektoniczny
Beton dekoracyjny
Żwirownia
Transport betonu

Betoniarnia Poznań

Firma Eurosys z Poznania działa na rynku bram garażowych już od wielu lat oferując Państwu najwyższej jakości usługi związane z brami garażowymi i nie tylko. Firma Eurosys zajmuje się także systemami przeładunkowymi, kontrolą dostępu, systemami parkingowymi itd. Jeśli potrzebujesz solidnego partnera który oferuje naprawdę dobre bramy garażowe to wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z dokładnymi informacjami odnośnie naszej firmy i oferty.

bramy garażowe poznań
Budnews

Budnews – Rozbudowany serwis informacyjny z dziedziny budownictwa. Znajdziecie tam sporo nowości i świerzych informacji z branży. Dobre artykuły i przejrzysty układ strony. Warto tutaj często zaglądać.

Budnews
Budownictwo WNP

Budownictwo WNP – Bardzo rozbudowany portal z dużą ilość ciekawych artykułów. Rzetelna wiedza, dużo porad i szeroko pojętej wiedzy. Polecam wszystkim którzy interesują się budownictwem.

Budownictwo WNP
ul. Żwirki i Wigury 26, 15-244 Białystok
Od 1990 roku specjalizujemy się w imporcie, eksporcie oraz obrocie w kraju i zagranicą formami i urządzeniami do produkcji i układania kostki brukowej, płotów, płyt chodnikowych, lastrykowych, okładzin elewacyjnych, krawężników.

Jesteśmy czołowym dostawcą środków adhezyjnych dla drogownictwa, pigmentów i plastyfikatorów w woj. mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Zaopatrujemy ponad 300 punktów. Ciągle poszukujemy lepszych surowców, produktów o wyższej jakości i najwyższych parametrach. Równocześnie oferujemy przystępne ceny. Przy dużych zamówieniach i regularnych kontaktach handlowych jesteśmy gotowi do negocjowania korzystnych warunków zakupu.

Sklepy, hurtownie a także wykonawcy i producenci mogą liczyć na szybkie, terminowe dostawy, gwarantowaną jakość, pełną pomoc i fachowe doradztwo dotyczące zastosowań oferowanych przez nas produktów. Wszystkie domieszki są oznaczone znakiem budowlanym „B” dopuszczającym je do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie, oraz symbolem CE potwierdzającym zgodność produktu z rygorystycznymi normami europejskimi i dopuszczającym je do obrotu w całej zjednoczonej Europie.

857323735

Cynkowanie ogniowe Gajecki to zakład z wieloletnią tradycją. Działamy nieprzerwanie od roku 1986 oraz ciągle się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny sprzęt który pozwala wykonywać powłoki cynkowe bardzo dokładnie co jest niezwykle ważne w tej dziedzinie. Dzięki temu że posiadamy zarówno duże jak i małe wanny do cynkowania jesteśmy wstanie ocynkować  elementy drobne jak i te bardzo duże.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej cynkowni ogniowej? Koniecznie sprawdź nasza ofertę cynkowania ogniowego. Na stornie poznasz poznasz dokładne specyfikację naszej oferty.

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka
, ,

Cynkowanie ogniowe to jedna z najlepszych metod zapobiegania rdzewienia elementów metalowych. Dzięki cynkowaniu ogniowemu możemy zapomnieć o rdzy. Nie musimy już wydawać dużo pieniędzy na farbę przeciw korozji. Cynkowaniem ogniowym zajmuję się zakład Cynkownia ogniowa Elżbieta Gajęcka już od wielu lat. W naszej cynkowni posiadamy nowoczesny sprzęt oraz dużą wannę cynkową co pozwala nam realizować nawet te bardzo trudne oraz skomplikowane zlecenia. Ponadto oferujemy Państwu rozładunek detali, wstępne oczyszczanie a na koniec załadunek ocynkowanych elementów na pojazd. Zapraszam do kontaku oraz na stronę aby poznać szczegóły.

cynkowanie ogniowe
Jałowcowa 33
Głogowo
87-123

Ostatnio coraz to większa liczba osób mieszkających na terenach pozbawionych stałego kanalizy decyduje się na skorzystanie z  ekologiczne oczyszczalnie ścieków. To rozsądny krok, ponieważ przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem korzystniejszym od klasycznego szamba. Działa całkowicie  bez obsługowo, jest bezpieczna dla środowiska i nie generuje wysokich kosztów związanych z eksploatacją. Uważamy, że to system, w który warto zainwestować. Jeżeli podzielacie naszą opinię, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych urządzeń, które skutecznie zastępują sieć kanalizacyjną. Gwarantujemy, że wszystkie znajdujące się w naszej ofercie biologiczne oczyszczalnie przez wiele lat będą działać całkowicie niezawodnie i zagwarantują maksymalną ciszę oraz komfort.

696513443
El-Bau Materiały budowlane

P.U.H EL-BAU II sp. z o.o. jest to skład budowlany działający już od roku 1990. Oferuje szeroki zakres materiałów budowlanych wysokiej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma El-Bau może sprawnie doradzać swoim klientom najlepsze rozwiązania i polecać produkty które sprawdzą się doskonale. Więcej szczegółów można poznać na ich stronie internetowej gdzie także znajdziecie konkretne produkty które firma oferuje.

Elbau
EuroSystem – bramy garażowe Poznań

Firma EuroSystem oferuje naprawdę wysokiej jakości bramy garażowe. Możemy u nich kupić bramy segmentowe, szybkobieżne, rolowane i wiele innych a nawet bramy przemysłowe. Jeśli potrzebujecie naprawdę dobrej bramy i do tego na odpowiednim poziomie serwis oraz ewentualną naprawę to polecam tą firmę.

Oferowane systemy bramowe pochodzą od znanych producentów w tym EFAFLEX, Hormann, KRISPOL a nawet Novoferm. W ofercie znajdziemy także systemy przeładunkowe, bramy i drzwi przeciwpożarowe, bramy szybkobieżne, kontrola dostępu, technika monitorowania obiektów. Firma zajmuje się dostarczaniem bram garażowych na terenie całej Polski oraz montażem, istnieje także możliwość zlecenia im serwis oraz naprawę.

Bramy garażowe Poznań