Cel Strony

Utworzyłem tą stronę aby podzielić się  wiedzą, przemyśleniami doświadczeniem odnośnie budownictwa, remontu i wiele innych. W tej chwili strona będzie funkcjonować jako blog ale mam nadzieje że już niedługo uda mi się ją przerobić na swego rodzaju portal. Wkrótce chce dodać do strony kolejne działy i funkcje typu, lista dobrych stron, polecane artykuły ( po co opisywać coś kolejny raz jak już ktoś to zrobił. będę umieszczać linki i krótkie opisy do artykułów które według mnie są przydatne. ) . Wszystko zależy od ilości czasu jaki będę mieć na rozwój tej strony oraz od waszego zainteresowania.

 

W związku z ciągłym rozwojem strony uznałem że mogę już zapowiedzieć parę zmian które powinienem wprowadzić w ciągu kilku miesięcy.

Lista planowanych zmian

  • Układ graficzny strony
  • Dodać Kanał z newsami budowlanymi
  • Chce dodać do strony forum abyśmy mogli pomagać sobie na wzajem.
  • Mam zamiar dodać do strony Katalog firm budowlanych. W tej chwili jest tylko podstrona na której umieszczam firmy uznane przeze mnie za dobre.

I  to wszystkie plany jakie chce wprowadzić w najbliższych kilku miesiącach. Myślę że jak strona się rozwinie jeszcze bardziej to dodam możliwość umieszczania ogłoszeń budowlanych.